Úvod |  Škola |  Aktuality |  Plány, akce, projekty |  Kroužky |  Dokumenty |  Fotogalerie |  Mapa |  Odkazy
ŠKOLNÍ A ZÁJMOVÉ KROUŽKY
   Přehled kroužků

Angličtina British Council
Letáček pro druhé třídy      Letáček pro šesté třídy
Od září 2020 budou otevřeny tři úrovně kurzu pro žáky 2. až 5. tříd.

Kurz je veden v prostorách školy 4x týdně v rámci družiny. 1 lekce je 60 min. Kurz povedu já osobně.

Kurz začíná kolem 4. týdne v září a končí na konci dubna. Následně v květnu proběhne zkouška v prostorách British Councilu v Praze. Termín zkoušky vypisuje British Council.. Tento kurz je součástí celého programu výuky Aj ve spolupráci s Cambridge University. Děti získávají mezinárodně uznávané certifikáty a podle norem EU (A1, A2, atd.)

Zkouška není pro žáka povinná.

Výukový materiál je i s možností on-line cvičení. Pokud dítě nebude na hodině z nějakého důvodu, může si cvičení a poslechy dělat na počítači. Pokud bude dítě muset jít dříve na jinou aktivitu, není to problém. Posledních 10 -15 min je opakování a hry v rámci výuky.

Cena celého kurzu je 16 000 Kč včetně zkoušky a výukového materiálu.

Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy na emailu zdenkav@gmail.com nebo na telefonu 776 374 852.
Budu se těšit na setkání s Vámi!
Zdenka Valvodová

Kurz bude tento rok otevřen i pro žáky 6.tříd.

Výsledky YLE zkoušek červen 2020 ( procentuální průměr)
Starters (2.třídy)7 žáků
Reading and Writing 87%