Logo        Základní škola HOSTIVAŘ
   Úvod |  Škola |  Aktuality |  Plány, akce, projekty |  Kroužky |  Dokumenty |  Fotogalerie |  Mapa |  Odkazy 
DOMÁCÍ PŘÍPRAVA
   Plány & Akce  |   Projekty  |   Domácí příprava 

Virtuální třídy - Google classroom
Někteří učitelé využili výukové prostředky projektu "Google classroom", který vyžaduje účet na serveru Google. Pro ty, kteří by měli problémy s připojením do těchto Google "virtuálních tříd" jsem připravil stučný návod pro zprovoznění.
NÁVOD PRO PŘIPOJENÍ DO classroom.google.com/h

Pro přístup do jednotlivých vytvořených "tříd" stačí kliknout na odkazy níže, přihlásit se účtem Google a kliknout vpravo nahoře na stránce na velké znaménko "+" , pak kliknout na "Zapsat se do kurzu" a do kolonky "Kód kurzu" zapsat příslušný kód z tabulky níže (např. lqlyj4a). Pak je ovládání intuitivní. Kdo si neporadí má k dispozici manuál viz. odkaz výše, nebo administrátora na e-mailu info@zshostivar.cz.
6.ročníky 7.ročníky 8.ročníky 9.ročníky

Domácí přípravy
Níže uvedené odkazy na jednotlivé domácí přípravy budou přidávány kontinuálně tak, jak je vyučující budou dodávat, bez dalšího řazení. Pro lepší orientaci budou jednotlivé týdny odděleny vodorovnou čarou
1. STUPEŇ 2. STUPEŇ

týden 1.6.-7.6.2020

pí.uč.Skotáková   (5.6.2020; 24:00)
5.B - AJ - hodnocení hodiny a známky


týden 25.5-31.5.2020

pí.uč.Skotáková   (25.5.2020; 17:40)
3.C - AJ - shrnutí online hodiny a úkol do 31.5.

pí.uč.Skotáková   (25.5.2020; 17:40)
5.B - AJ - správné řešení ůkolů

Tělesná výchova   (25.5.2020;12:15)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)


týden 18.5-24.5.2020

pí.uč.Skotáková   (22.5.2020; 1:30)
5.B - AJ - úkoly do 24.5. + upřesnění online hodin

pí.uč.Skotáková   (18.5.2020; 22:10)
5.B - AJ - řešení ůkolů ze 17.5.

Tělesná výchova   (18.5.2020;22:15)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)


týden 11.5-17.5.2020

Zábavná angličtina pro I.stupeň
(14.5.2020; 18:30)
vzdělávací portál KOZMIX
- je třeba se registrovat - vytvořit účet
- zdarma do 30.6.2020
- interaktivní - samostatná práce dětí
- s poslechem a i slovním zadáním
- místy nutí přemýšlet jak na to
- funny


pí.uč.Skotáková   (13.5.2020; 23:30)
5.B - AJ - řešení & známky z testu 12.5.
5.B - AJ - ÚKOLY DO 17.5.2020

Tělesná výchova   (11.5.2020;16:30)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)


týden 4.5-10.5.2020

Testy nanečisto - M - osmileté gymnázium
Dr.Michal Mašika                              (10.5.2020; 23:00)
Jestli žáci nebo jejich rodiče chtějí být informováni o změnách, mohou se přihlásit zde.

Nebo můžete navštívit přímo kanál Dr. Mašiky


pí.uč.Skotáková   (7.5.2020; 22:30)
5.B - AJ - úkoly do 12.5. & výsledky testu

pí.uč.Bezděková   (7.5.2020; 22:00)
tělesná výchova
HOPARENA - zážitek pro školu i třídu

Tělesná výchova   (4.5.2020;20:00)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

pí.uč.Skotáková   (4.5.2020; 19:20)
5.B - AJ - správné řešení minulého úkolu

pí.uč.Darániová   (4.5.2020; 19:00)
4.C - přírodopis (do 22.4.)


týden 27.4-3.5.2020

pí.uč.Skotáková   (1.5.2020; 11:00)
5.B - AJ

Tělesná výchova   (27.4.2020; 21:00)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

pí.uč.Skotáková   (27.4.2020; 3:00)
5.B - AJ - řešení minulého úkolu


týden 20.4.-26.4.2020

pí.uč.Skotáková   (23.4.2020; 23:00)
5.B - AJ - zadání úkolu a opakování Online hodiny

pí.uč.Šnorová   (21.4.2020; 12:30)
5.C - AJ (do 23.4.)

Tělesná výchova   (21.4.2020; 8:30)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

pí.uč.Skotáková   (20.4.2020; 22:30)
5.B - AJ - výsledky testů, opakování 4.lekce, SKYPE


týden 13.4.-19.4.2020

pí.uč.Skotáková   (16.4.2020; 22:30)
5.B - AJ - TEST (do 20.4.)

Veselá věda   (14.4.2020; 22:30)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Veselá věda na zdravotní prázdniny

Tělesná výchova   (14.4.2020; 22:00)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

pí.uč.Darániová   (14.4.2020; 21:30)
4.C - přírodopis (do 30.4.)

pí.uč.Šnorová   (14.4.2020; 21:00)
5.C - AJ (do 16.4.)


týden 6.4.-12.4.2020

pí.uč.Skotáková   (10.4.2020; 12:00)
5.B - AJ (výstup ze skypu 9.4.)
Další SKYPE čtvrtek 16.4. v 17:00 hod.

pí.uč.Darániová   (9.4.2020; 23:30)
4.C - přírodověda (zpětná vazba - do 16.4.)

pí.uč.Skotáková   (7.4.2020; 20:45)
3.C - AJ (posunutí úkolu do 15.4.)
3.C - AJ (výstup ze skypu 7.4.)
Další SKYPE středa 15.4. v 17:00 hod.

Tělesná výchova   (7.4.2020; 8:30)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Online tréninkový deník
(Sazka Olympijský víceboj)

Dopravní výchova   (6.4.2020; 15:30)
(pro všechny, kteří si to chtějí zkusit)

testy BESIP


týden 30.3-5.4.2020

pí.uč.Skotáková   (5.4.2020; 22:00)
5.B - AJ
SKYPE - ST 8.4. v 17:00 (NICK: sarinka.h)

pí.uč.Skotáková   (5.4.2020; 22:00)
3.C - AJ
SKYPE - Út 7.4. - 17:00 (NICK: sarinka.h)

pí.uč.Skotáková   (3.4.2020; 13:10)
5.B - AJ (do 10.4.)

pí.uč.Šnorová   (31.3.2020; 18:20)
5.C - AJ (do 2.4.)

pí.uč.Darániová   (31.3.2020; 15:50)
4.C - přírodověda (do 13.4.)

pí.uč.Skotáková   (30.3.2020)
5.B - AJ
SKYPE - 2.4. - 10:00 - NICK: sarinka.h


týden 23.-29.3.2020


týden 16.-22.3.2020

pí.uč.Darániová   (22.3.2020)
4.C - přírodověda

pí.uč.Šnorová   (22.3.2020)
5.C - AJ


týden 9.-15.3.2020

pí.uč.Šnorová
5.C - AJ


1.C
- vlastní webové stránky
(informace snorova@zshostivar.cz)

2.A
- e-mailová komunikace (informace batkova@zshostivar.cz)

2.B
- vlastní webové stránky
(informace pekna@zshostivar.cz)

2.C
- vlastní webové stránky
(informace machackova@zshostivar.cz)

4.C
- vlastní webové stránky
(informace hp.kozinova@seznam.cz)

5.C
- e-mailová komunikace
(informace doutnacova@zshostivar.cz)


týden 1.6-7.6.2020

pí.uč.Žďárská   (5.6.2020; 18:30)
8.B - AJ (do 12.6.2020)

pí.uč.Skotáková   (5.6.2020; 24:00)
6.AB - AJ - hodnocení hodiny a známky

pí.uč.Jelínková   (3.6.2020; 18:00)
8.ročník - AJ - (do 5.6.)
Termíny konzultací z matematiky a AJ (5.6. - 15.6.)

pí.uč.Skotáková   (2.6.2020; 9:50)
6.AB - AJ - správné řešení ůkolů z 31.5.

p.uč.Hartmann   (2.6.2020; 9:50)
8.ročník - přírodopis (do 5.6.)
8.B - zeměpis (do 5.6.)

pí.uč.Milatová   (2.6.2020; 9:30)
7.ročník - dějepis (do 8.6.2020)
8.ročník - dějepis (do 8.6.2020)
9.ročník - dějepis (do 8.6.2020)

p.uč.Průcha   (2.6.2020; 9:20)
6.ročník - AJ (do 5.6.)
7.A - AJ (do 5.6.)
8.A - AJ (do 5.6.)
7.ročník - přírodopis I.díl (do 5.6.)
7.ročník - přírodopis II.díl (do 5.6.)
9.ročník - přírodopis (do 5.6.)

pí.uč.Jelínková   (2.6.2020; 9:00)
6.ročník - AJ - (do 5.6.)
7.ročník - AJ - (do 5.6.)
9.ročník - AJ - (do 5.6.)


týden 25.5-31.5.2020

p.uč.Rovenský   (28.5.2020; 23:50)
7.ročník - NJ pracovní list č.6 (do 3.6)
8.ročník - NJ pracovní list č.6 (do 3.6)
9.ročník - NJ pracovní list č.6 (do 3.6)

pí.uč.Hnátková   (28.5.2020; 23:40)
6.A - dějepis (do 7.6.)

pí.uč.Skotáková   (28.5.2020; 23:20)
6.AB - AJ (do 31.5.)

pí.uč.Darániová   (26.5.2020; 22:00)
7.B - matematika - (do 10.6.)

pí.uč.Hartmann   (25.5.2020; 21:30)
8.B - zeměpis - (do 29.5.)
8.ročník - přírodopis - (do 29.5.)

pí.uč.Skotáková   (25.5.2020; 17:40)
6.AB - AJ - správné řešení ůkolů

p.uč.Průcha   (25.5.2020; 17:30)
6.ročník - AJ (do 29.5.)
7.A - AJ (do 29.5.)
8.A - AJ (do 29.5.)
7.ročník - přírodopis I.díl (do 29.5.)
7.ročník - přírodopis II.díl (do 29.5.)
9.ročník - přírodopis (do 29.5.)

Tělesná výchova   (25.5.2020;12:15)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)


týden 18.5-24.5.2020

pí.uč.Milatová   (24.5.2020; 22:40)
7.ročník - dějepis (do 1.6.2020)
8.ročník - dějepis (do 1.6.2020)
9.ročník - dějepis (do 1.6.2020)

pí.uč.Darániová   (24.5.2020; 22:30)
6.AB - přírodopis - doloření dosavadní práce do 27.5
9.B - matematika (do 28.5.) + třídní úkoly

pí.uč.Hnátková   (24.5.2020; 22:20)
6.A - dějepis

pí.uč.Žďárská   (22.5.2020; 21:00)
8.B - AJ (do 29.5.2020)

pí.uč.Jelínková   (22.5.2020; 9:40)
6.ročník - AJ - (do 25.5.)
7.ročník - AJ - (do 25.5.)
8.ročník - AJ - (do 25.5.)
9.ročník - AJ - (do 25.5.)

pí.uč.Skotáková   (22.5.2020; 9:30)
Informace o výuce po 25.5.2020

6.AB - AJ - upřesnění výuky po 25.5.2020

pí.uč.Skotáková   (22.5.2020; 1:45)
6.AB - AJ - úkoly do 24.5. + zhodnocení online hodiny

pí.uč.Jelínková   (20.5.2020; 11:50)
6.A - matematika (do 29.5.)

pí.uč.Hnátková   (20.5.2020; 11:40)
6.A - dějepis (do konce května)

pí.uč.Milatová   (20.5.2020; 11:30)
7.ročník - dějepis (do 25.5.2020)
8.ročník - dějepis (do 25.5.2020)
9.ročník - dějepis (do 25.5.2020)

pí.uč.Skotáková   (19.5.2020; 12:20)
6.AB - AJ - řešení ůkolů ze 17.5.

pí.uč.Darániová   (19.5.2020; 12:00)
7.B - matematika (do 22.5.2020; 19:00)

p.uč.Hartmann   (18.5.2020; 23:10)
8.B - zeměpis - (do 22.5.)
9.ročník - zeměpis - (do 22.5.)
8.ročník - přírodopis - (do 22.5.)

p.uč.Průcha   (18.5.2020; 23:00)
6.ročník - AJ (do 22.5.)
7.A - AJ (do 22.5.)
8.A - AJ (do 22.5.)
7.ročník - přírodopis (do 22.5.)
9.ročník - přírodopis (do 22.5.)

pí.uč.Jelínková   (18.5.2020; 22:40)
překaldy vět pro kontrolu

6.ročník - AJ - překlad vět (31-45)
7.ročník - AJ - překlad vět (31-45)
8.ročník - AJ - překlad vět (31-45)
9.ročník - AJ - překlad vět (31-45)

Tělesná výchova   (18.5.2020;22:15)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)


týden 11.5-17.5.2020

Tělesná výchova   (18.5.2020;22:15)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

p.uč.Forman   (14.5.2020; 17:30)
6.A - zemepis - hodnocení a úkoly

pí.uč.Skotáková   (13.5.2020; 23:30)
6.AB - AJ (do 17.5.)

pí.uč.Žďárská   (12.5.2020; 21:00)
8.B - AJ (do 19.5.2020)

pí.uč.Darániová   (12.5.2020; 21:00)
TEST pro žáky nedocházející do školy

9.ročník - matematika - TEST (do 14.5.2020, 19:00)
9.ročník - matematika (VYSVĚTLIVKY K TESTU)

p.uč.Hartmann   (12.5.2020; 11:00)
8.B - zeměpis - (do 15.5.)
9.ročník - zeměpis - (do 15.5.)
8.ročník - přírodopis - (do 15.5.)

p.uč.Průcha   (12.5.2020; 10:30)
6.ročník - AJ (do 15.5.)
7.A - AJ (do 15.5.)
8.A - AJ (do 15.5.)
7.ročník - přírodopis (do 15.5.)
9.ročník - přírodopis (do 15.5.)

pí.uč.Darániová   (12.5.2020; 10:00)
úkoly a informace pro žáky nedocházející do školy

9.ročník - matematika (do 15.5.2020, 19:00)

pí.uč.Milatová   (12.5.2020; 9:45)
7.ročník - dějepis (do 17.5.2020; 19:00)
8.ročník - dějepis (do 17.5.2020; 19:00)
9.ročník - dějepis (do 17.5.2020; 19:00)

pí.uč.Skotáková   (12.5.2020; 9:30)
6.AB - AJ - správné řeklady a hodnocení úkolu

Tělesná výchova   (11.5.2020;16:30)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

pí.uč.Jelínková   (11.5.2020; 10:40)
6.A - matematika - TEST - (do 15.5.)
anglický jazyk (do 17.5.)

p.uč.Rovenský   (11.5.2020; 10:30)
7.ročník - NJ pracovní list č.5 (do 15.5.)
8.ročník - NJ pracovní list č.5 (do 15.5.)
9.ročník - NJ - pracovní list č.5 (do 15.5.)


týden 4.5-10.5.2020

pí.uč.Hnátková   (9.5.2020; 17:30)
6.A - dějepis

pí.uč.Bezděková   (7.5.2020; 22:00)
tělesná výchova
HOPARENA - zážitek pro školu i třídu

pí.uč.Jelínková   (7.5.2020; 21:30)
Sdělení pro rodiče - HODNOCENÍ NA VYSVĚDČENÍ

6. - 9.ročník - anglický jazyk

pí.uč.Jelínková   (7.5.2020; 21:30)
6.ročník - AJ - (do 15.5.)
7.ročník - AJ - (do 15.5.)
8.ročník - AJ - (do 15.5.)
9.ročník - AJ - (do 15.5.)

pí.uč.Skotáková   (6.5.2020; 23:00)
6.AB - AJ - úkol do 10.5.

pí.uč.Darániová   (5.5.2020; 14:00)
7.B - matematika - TEST (poslat do 7.5.2020, 19:00)

p.uč.Hartmann   (4.5.2020; 23:20)
8.B - zeměpis - (do 8.5.)
9.ročník - zeměpis - (do 8.5.)
8.ročník - přírodopis - (do 8.5.)

Tělesná výchova   (4.5.2020;20:00)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

pí.uč.Milatová   (4.5.2020; 19:45)
7.ročník - dějepis (do 11.5.2020; 19:00)
8.ročník - dějepis (do 11.5.2020; 19:00)
9.ročník - dějepis (do 11.5.2020; 19:00)

p.uč.Průcha   (27.4.2020; 20:30)
6.ročník - AJ (do 7.5.)
7.A - AJ (do 7.5.)
8.A - AJ (do 7.5.)
7.ročník - přírodopis (do 7.5.)
9.ročník - přírodopis (do 7.5.)

pí.uč.Skotáková   (4.5.2020; 19:20)
6.AB - AJ - správné řešení minulého úkolu

pí.uč.Darániová   (4.5.2020; 19:00)
9.B - matematika - INFO PRO RODIČE + úkoly do 22.5.
9.A - matematika - INFO + úkoly do 22.5.
7.B - matematika (do 22.5.)
6.AB - přírodopis (do 22.5.)


týden 27.4-3.5.2020

p.uč.Forman   (1.5.2020; 11:00)
6.A - zeměpis

pí.uč.Jelínková   (1.5.2020; 11:00)
6.ročník - AJ - (překlady pro kontrolu)
7.ročník - AJ - (překlady pro kontrolu)
8.ročník - AJ - (překlady pro kontrolu)
9.ročník - AJ - (překlady pro kontrolu)

pí.uč.Novotná   (1.5.2020; 10:30)
9.B - NJ

pí.uč.Skotáková   (29.4.2020; 22:30)
6.AB - AJ (shrnutí online hodiny a úkol - co se nestihlo)

Tělesná výchova   (27.4.2020; 21:00)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

p.uč.Rovenský   (27.4.2020; 20:30)
7.ročník - NJ pracovní list č.4 (do 30.4.)
8.ročník - NJ pracovní list č.4 (do 30.4.)
9.ročník - NJ - pracovní list č.4 (do 30.4.)

p.uč.Průcha   (27.4.2020; 20:30)
6.ročník - AJ (do 30.4.)
7.A - AJ (do 30.4.)
8.A - AJ (do 30.4.)
7.ročník - přírodopis (do 30.4.)
9.ročník - přírodopis (do 30.4.)

pí.uč.Darániová   (27.4.2020; 15:45)
9.B - matematika - test - (do 30.4. do 14 hod.)

pí.uč.Jelínková   (27.4.2020; 10:45)
6.A - matematika - test č.3 - zadání
6.A - matematika - test č.3 - vypracování

pí.uč.Skotáková   (27.4.2020; 3:00)
6.AB - AJ - řešení minulého úkolu

pí.uč.Milatová   (27.4.2020; 3:00)
7.ročník - dějepis (do 4.5.2020; 19:00)
8.ročník - dějepis (do 4.5.2020; 19:00)
9.ročník - dějepis (do 4.5.2020; 19:00)


týden 20.4-26.4.2020

p.uč.Hartmann   (26.4.2020; 22:00)
8.B - zeměpis - (do 1.5.)
9.ročník - zeměpis - (do 1.5.)
8.ročník - přírodopis - (do 1.5.)

p.uč.Forman   (26.4.2020; 14:30)
6.A - zeměpis - úkol č.5 - HYDROSFÉRA

pí.uč.Žďárská   (24.4.2020; 12:00)
8.B - AJ - (do 30.4.2020)

pí.uč.Jelínková   (22.4.2020; 23:30)
6.A - matematika - (do 30.4.2020)

pí.uč.Skotáková   (22.4.2020; 23:00)
6.ročník - AJ - úkol - (do 24.4.2020)

pí.uč.Darániová   (22.4.2020; 8:30)
7.B - matematika - TEST - (do 24.4.2020; 19:00)

Tělesná výchova   (21.4.2020; 8:30)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

p.uč.Hartmann   (20.4.2020; 21:30)
9.ročník - zeměpis (do 24.4.)
8.B - zeměpis (do 24.4.)
8.ročník - přírodopis (do 24.4.)

p.uč.Průcha   (20.4.2020; 19:30)
6.ročník - AJ (do 24.4.)
7.A - AJ (do 24.4.)
8.A - AJ (do 24.4.)
7.ročník - přírodopis (do 24.4.)
9.ročník - přírodopis (do 24.4.)

pí.uč.Jelínková   (20.4.2020; 15:00)
(práce na tento týden)

6.ročník - AJ (do 27.4.)
7.ročník - AJ (do 27.4.)
8.ročník - AJ (do 27.4.)
9.ročník - AJ (do 27.4.)

pí.uč.Skotáková   (20.4.2020; 11:00)
(výsledky testů i těch zkušebních i těch co jsme psaly včera)

6.AB - AJ

pí.uč.Jelínková   (20.4.2020; 10:45)
(překlady vět pro kontrolu - bude test po prázdninách)

6.ročník - AJ
7.ročník - AJ
8.ročník - AJ
9.ročník - AJ


týden 13.4-19.4.2020

pí.uč.Hajíčková   (19.4.2020; 13:00)
(především pro ty kdo nejsou v Classroomu)

6.AB - ČJ (do 1.5.)
6.AB - ČJ - PŘÍLOHA
8.A - ČJ (do 1.5.)
6.B - dějepis (do 1.5.)

pí.uč.Darániová   (16.4.2020; 23:00)
9.B - matematika
9.ročníky - cvičení z matematiky

pí.uč.Skotáková   (16.4.2020; 22:30)
6.AB - AJ - výsledky testu z 15.4.

pí.uč.Žďárská   (16.4.2020; 13:45)
8.B - AJ (do 24.4.)

pí.uč.Hnátková   (16.4.2020; 12:00)
6.A - dějepis - zadání (do 5.5.)
6.A - dějepis - návodné otázky k zadání (do 5.5.)

pí.uč.Skotáková   (15.4.2020; 15:30)
6.AB - AJ - test (do 16.4.)

pí.uč.Jelínková   (15.4.2020; 15:30)
6.ročník - matematika (do 19.4.)
6.ročník - AJ (do 19.4.)
7.ročník - AJ (do 19.4.)
8.ročník - AJ (do 19.4.)
9.ročník - AJ (do 19.4.)

Tělesná výchova   (14.4.2020; 22:00)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Týdenní výzvy
(Sazka Olympijský víceboj)

p.uč.Hartmann   (14.4.2020; 22:00)
9.ročník - zeměpis (do 17.4.)
8.B - zeměpis (do 17.4.)
8.ročník - přírodopis (do 17.4.)

pí.uč.Milatová   (14.4.2020; 21:00)
7.ročník - dějepis (do 20.4.)
8.ročník - dějepis (do 20.4.)
9.ročník - dějepis (do 20.4.)

pí.uč.Darániová   (14.4.2020; 20:30)
6.AB - přírodopis (do 30.4.)
7.B - matematika (do 30.4.)
7.B - M - test (do 15.4.2020; 19:00)
9.A - matematika (do 30.4.)
9.B - matematika (do 30.4.)
9.AB - M - test (do 15.4.2020; 19:00)


týden 6.4-12.4.2020

pí.uč.Skotáková   (10.4.2020; 12:00)
6.AB - AJ (výstup ze skypu 9.4.)
Další SKYPE středa 15.4. v 14:00 hod.

p.uč.Rovenský   (8.4.2020; 15:30)
7.ročník - NJ (do 17.4.)
8.ročník - NJ (do 17.4.)
9.ročník - NJ (do 17.4.)

pí.uč.Milatová   (7.4.2020; 20:30)
8.ročník - dějepis (do 15.4. 14:00)

pí.uč.Milatová   (6.4.2020; 23:00)
7.ročník - dějepis (do 15.4. 14:00)
9.ročník - dějepis (do 15.4. 14:00)

Osobnosti literatury   (6.4.2020; 22:30)
(Památník národního písemnictví)

Virtuální a webové výstavy
(K.J.Erben, J.Vrchlický)

Tělesná výchova   (6.4.2020; 22:30)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Online tréninkový deník
(Sazka Olympijský víceboj)

p.uč.Průcha   (6.4.2020; 21:30)
6.ročník - AJ (do 17.4.)
7.A - AJ (do 17.4.)
8.A - AJ (do 17.4.)
7.ročník - přírodopis strana 1 (do 17.4.)
7.ročník - přírodopis strana 2 (do 17.4.)
9.ročník (do 17.4.)


týden 30.3-5.4.2020

pí.uč.Skotáková   (5.4.2020; 22:00)
6.AB - AJ
SKYPE - ČT 9.4. v 17:00

p.uč.Trnčík   (5.4.2020; 00:30)
(pro všechny kdo to chtějí zkusit)

Psaní 10 prsty (ATF) - jak nainstalovat
a základy metodiky psaní
ATF - instalace - ATF.zip
ATF - prstoklad
ATF - slepá klávesnice
ATF - manuál programu pro uživatele

pí.uč.Žďárská   (3.4.2020; 18:40)
8.B - AJ (do 15.4.)

pí.uč.Skotáková   (3.4.2020; 13:10)
6.AB - AJ (do 10.4.)
7.C - AJ (do 10.4.)

pí.uč.Jelínková   (3.4.2020; 13:00)
6.ročník - AJ (do 10.4.)
7.ročník - AJ (do 10.4.)
8.ročník - AJ (do 10.4.)
9.ročník - AJ (do 10.4.)

p.uč.Hartmann   (2.4.2020; 22:00)
8.B - zeměpis (do 10.4.)
9.ročník - zeměpis (do 10.4.)
8.ročník - přírodopis (do 10.4.)

pí.uč.Hajíčková   (2.4.2020; 19:00)
6.AB - CJ (do 14.4.)
8.A - CJ (do 14.4.)
6.B - dějepis (do 17.4.)

pí.uč.Novotná   (2.4.2020; 02:00)
7.AB - NJ
9.B - NJ

p.uč.Rovenský   (31.3.2020; 23:00)
7.ročník - NJ (do 7.4.)
8.ročník - NJ (do 7.4.)
9.ročník - NJ (do 7.4.)

Přijímačky na nečisto (M)   (31.3.2020; 19:40)
Dr.Michal Mašika

pí.uč.Darániová   (31.3.2020; 15:30)
9.B - vzkaz pro celou třídu

p.uč.Průcha   (30.3.2020)
6.ročník - AJ (do 3.4.)
7.A - AJ (do 3.4.)
8.A - AJ (do 3.4.)
7.ročník (do 3.4.)
9.ročník (do 3.4.)

pí.uč.Milatová   (30.3.2020)
7.ročník - dějepis (do 5.4.)
8.ročník - dějepis (do 5.4.)
9.ročník - dějepis (do 5.4.)


týden 23.-29.3.2020

vydavatelství TAKTIK   (29.3.2020)
9.ročník - PŘÍPRAVA K PŘIJÍMAČKÁM zdarma
registrace viz. Aktuality
pí.uč.Skotáková   (28.3.2020)
6.AB - AJ
SKYPE - 2.4. - 10:00 - NICK: sarinka.h
7.C - AJ
SKYPE - 2.4. - 14:00 - NICK: sarinka.h

pí.uč.Žďárská   (27.3.2020)
8B - AJ - do 3.4.
P.S. Minulý úkol měl být splněn do 27.3. (dnes)!!!

p.uč.Hartmann   (27.3.2020)
9.ročník - zeměpis - text - do 3.4.

p.uč.Hartmann   (26.3.2020)
9.ročník - zeměpis - do 3.4.
8.B - zeměpis - do 3.4.
8.ročník - přírodopis - do 3.4.

pí.uč.Hajíčková   (26.3.2020)
(vše je také v příslušných kurzech Google Classroom, zde především pro nepřihlášené žáky)

6AB - CJ - do 3.4.
8A - CJ - do 3.4.
6B - dějepis - do 3.4.

pí.uč.Jelínková   (26.3.2020)
6A - matematika - do 30.3.
6.ročník - angličtina - do 30.3.
7.ročník - angličtina - do 30.3.
8.ročník - angličtina - do 30.3.
9.ročník - angličtina - do 30.3.

pí.uč.Skotáková   (25.3.2020)
6AB - AJ - připomínka odevzdání práce - do 1.4.

p.uč.Průcha   (24.3.2020)
9.ročníky - přírodopis - do 27.3.
7.ročníky - přírodopis - do 27.3.
8.A - AJ - do 27.3.
7.A - AJ - do 27.3.
6.ročníky - AJ - do 27.3.

pí.uč.Milatová   (23.3.2020)
7.+8.+9.ročníky - dějepis - do 27.3.


týden 16.-22.3.2020

p.uč.Rovenský   (22.3.2020)
7.ročník - NJ
8.ročník - NJ
9.ročník - NJ

pí.uč.Darániová   (22.3.2020)
6.AB - přírodopis - do 13.4.
7.B - matematika - do 13.4.
9.AB - matematika - do 13.4.

pí.uč.Jelínková   (22.3.2020)
6.ročník - M - test
7C - AJ
8C - AJ
9AB - AJ

pí.uč.Jelínková   (20.3.2020)
6.ročník - AJ

pí.uč.Hajíčková   (20.3.2020)
český jazyk - 8A - do 27.3.
český jazyk - 6AB - do 27.3.
dějepis - 6B - do 27.3.

p.uč.Hartmann   (19.3.2020)
zeměpis - 8B - do 27.3.
zeměpis - 9.ročník - do 27.3.
přírodopis - 8.ročník - do 27.3.

pí.uč.Žďársská   (18.3.2020)
8B

pí.uč.Milatová   (17.3.2020)
dějepis - 7.-9.ročník

p.uč.Průcha   (17.3.2020)
AJ - 6.ročníky
AJ - 7.A
AJ - 8.A
přírodopis - 7.ročníky
přírodopis - 9.ročníky

pí.uč.Darániová   (16.3.2020)
9AB - zrušení konzultací a šablon

pí.uč.Jelínková   (16.3.2020)
angličtina 8.C - do 20.3.
cvič. matematika 9.A - do 20.3.

pí.uč.Hnátková   (16.3.2020)
dějepis 6.A


týden 9.-15.3.2020

pí.uč.Darániová - matematika
7.B,9.AB

pí.uč.Darániová - matematika
7.B,9.AB - do 20.3.

pí.uč.Hajíčková
6B_Dějepis - do 20.3.
6AB_Český jazyk - do 20.3.
8A_Český jazyk - do 20.3.

pí.uč.Darániová
4.C,6.AB,9.AB - do 20.3.

6.B
6.B třídní stránky
heslo mají žáci napsané v žk

7.B - český jazyk
7.B úkoly z Českého jazyka

7.A, 7.C - matematika
11.3.&12.3.&13.3.2020:
růžová sbírka/prac.sešit
74/5 + 75/8 + 76/15 + 77/5 + 80/8 + 84/12A + 86/10 + 87/11B.
zápisy, tabulky, výpočty, grafy, odpovědi
nikoli pouze výsledky!
7a vyfotí a posílá na skupinu
7.a a 7.c dostane instrukce, kam a jak posílat svoji práci během 12.3.2020

8.A, 8.C - matematika
11.3.&12.3.&13.3.2020:
učebnice str.43~45 vše;
růžová sbírka/prac.sešit str.70~89
(denně 3 rovnice včetně zkoušky&2 slovní úlohy různého typu)
PROSÍM VYFOTIT&PŘEPOSLAT NA WHATSAPP
pilotní výukové video pošlu do skupiny “matematika”,
kterou máme založenou od začátku školního roku 19/20.