Úvod |  Škola |  Aktuality |  Plány, akce, projekty |  Kroužky |  Dokumenty |  Fotogalerie |  Mapa |  Odkazy
ŠKOLNÍ A ZÁJMOVÉ KROUŽKY
   Přehled kroužků

Florbal - FLOBO Praha
(aktualizováno 11.9.2019)
Flobo Praha organizuje kroužky florbalu na základních školách již pátým rokem. Hlavní myšlenka je nabídnout všem zájemcům hravou formu aktivního vyžití v důvěrně známém prostředí. Díky pestrému a zábavnému programu se děti seznamují se základy sportu, ale především získávají pozitivní vztah k pohybu jako takovému. Pojetí se vymezuje proti výsledkově orientované soutěžní formě, důraz je kladen na radost a prožitek. Trenér vyzvedává a vrací děti do družiny. Během roku jsou organizovány neoficiální turnaje obohacující zájmovou činnost o nevšední podněty a zkušenosti. Oddíl nabízí možnost zapůjčení hokejek. Přijďte se každé úterý od 13:30 do 15:30 přesvědčit, proč patří florbal mezi nejpopulárnější hry současnosti!

PŘIHLÁŠKA
a další podrobnosti