Logo        Oddíl moderní gymnastiky TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA
O oddílu  |   Aktuality  |   Naděje  |   Juniorky  |   Seniorky  |   Síň slávy |   Trenérky |    Společné skladby
Oddíl TJ ZŠ HOSTIVAŘ PRAHA
    Kalendář 2011   |  Kalendář 2010    BAZAR
MČ P-15 Podporuje nás MČ Praha 15, MŠMT a Magistrát hl. m. Prahy
D ě k u j e m e
MHMP https://www.praha.eu

To jsme my
  • Náš oddíl vznikl v roce 1995.
  • Od tohoto roku je na Základní škole Hostivař moderní gymnastika stálou součástí výuky.
  • Dívkám se věnují trenérky Blanka Chuchlerová, Jitka Hartmannová, baletní pedagožka Pamela Morávková a mnoho dalších trenérek.
  • Dvě školní tělocvičny jsou vybaveny gymnastickými koberci a moderní gymnastky mají k dispozici také baletní sál se zrcadly.
  • Naše moderní gymnastky pravidelně dosahují čelná umístění na mistrovství České republiky a to jak v jednotlivkyních tak i ve společných skladbách.

Mezi nejlepší reprezentantky TJ ZŠ Hostivař patří:

Do oddílu kromě dívek, které navštěvují ZŠ Hostivař přijímáme jakékoliv zájemkyně ve věku 5-9 let v průběhu celého roku.

Kde nás najdete:
Tělocvična ZŠ Hostivař
Kozinova 1000
(pod sídlištěm Košík)

Tréninkové hodiny pro nové "gymnastky":
   ÚT 14.00 - 15.00 hod.

Kontakty: