Úvod |  Škola |  Aktuality |  Plány & Akce |  Kroužky |  Školní dokumenty |  Fotogalerie |  Mapa |  Odkazy
ŠKOLNÍ A ZÁJMOVÉ KROUŽKY
Přehled kroužků Sportovní kroužky Sportovní kroužky Ostatní kroužky
Přehled
Karate
Flag football
Sportovní příprava
Tenis
Házená
Cyklistika
Mod. gymnastika
Pozemní hokej
Angličtina
Keramika
Pěvecké sbory
Šachy

Pozemní hokej
(aktualizováno 9.6.2016)
Na ZŠ Hostivař pracuje sportovní třída pozemního hokeje pod záštitou Českého svazu pozemního hokeje. Činnost třídy zajišťuje klub HC Hostivař. Žáci školy jsou hodnoceni na vysvědčení známkou z nepovinného předmětu "pozemní hokej".
Kromě sportovní třídy ve škole pracuje i smíšený sportovní kroužek určený pro žáky a žákyně do 10ti let (především z 1. – 3. tříd). Jeho členové se zúčastňují turnajů pořádaných ČSPH pod hlavičkou ZŠ Hostivař nebo v rámci oddílových týmů HC Hostivař v kategoriích benjamínků a přípravek. V další hokejové kariéře pak chlapci i děvčata zpravidla pokračují jako registrovaní členové HC Hostivař .

Doba konání: Středa 14,30 - 16,00
Vedoucí: Radomíra KEMROVÁ
Telefon: +420- 603 503 787
E-mail: info@linado.cz
Platba: 200,- Kč/pololetí
Pozemní hokej ZŠ Hostivař

Pozemní hokej ZŠ Hostivař Pozemkáři HC Hostivař (chlapci i dívky) dosahují pravidelně medailových umístění v soutěžích mládeže v hale i na venkovních hřištích. Je to důsledkem nejen kvalitní práce oddílových trenérek a trenérů, ale také díky jejich vlastní píli, snaze a především lásce ke sportu, ke které je všichni funkcionáři a trenéři v klubu vedou. Řada z těchto dnes úspěšných mladých lidí začínala s pozemním hokejem právě na základní škole Hostivař jako členové kroužku nebo sportovní třídy. A protože po dobře odvedené práci je potřeba se i pobavit, klub pravidelně pořádá pro ty nejmladší a jejich rodiče oddílové „závěrečné”. Tam mohou děti svým nejbližším předvést, co už se na trénincích naučily, zahrát si s nimi hokej, zasoutěžit si v mnoha i nehokejových dovednostech, ale hlavně dobře se pobavit a užít si co nejlépe svůj volný čas s těmi, které mají rády. Kromě toho HC Hostivař dvakrát ročně pořádá i turnaje školních kroužků pozemního hokeje spojené se Dny otevřených dveří, kam mohou přijít všichni ti, kteří se chtějí seznámit s tímto olympijským sportem.

Ze sportovní třídy pozemního hokeje do reprezentace
Pozemní hokej ZŠ Hostivař Rodiče žáků prvních tříd řeší problém, jak vhodným způsobem vyplnit volný čas svých dětí mimo vyučování. ZŠ Hostivař jim nabízí řadu zájmových a sportovních kroužků, kam mohou jejich děti docházet. Jedním z nich je sportovní třída a kroužek pozemního hokeje pod patronací HC Hostivař, které zde již dlouhá léta pracují. Pro některé prvňáky může tato volba znamenat i důležitý mezník jejich další sportovní kariéry. Ti nejlepší se dostávají i do reprezentačních výběrů ČR, se kterými se zůčastňují např. MISTROVSTVÍ EVROPY.

Závěrečná 2016

Turnaj školních kroužků 2016